Vše o nákupu

Doprava a platba:

Veškeré zboží držíme skladem v dostatečném množství tak, abychom mohli uspokojit jak maloodběratele, tak velkoobchodní sítě. Při odběru 2 a více kusů je poštovné a balné ZDARMA.

Expresní doručení – DPD Private

Při objednávce zaznamenané do 14:00 odesíláme týž den prostřednictvím spolehlivé služby DPD Private na dobírku.
Vy jako zákazník, tak máte díky novému interaktivnímu prostředí maximální kontrolou nad svoji zásilku.
Cena dobírkového poštovného je 90,-Kč - při odběru 2 a více kusů je poštovné ZDARMA.

Následující postup:

Objednáte zboží na dobírku (nastaveno automaticky). Stačí vyplnit objednávkový formulář a udat počet kusů.
Doručení zásilky je do druhého pracovního dne. Řidič vás telefonicky kontaktuje v den doručení a dumluví si s vámi požadovanou hodinu předání zásilky.
Oznámení o doručení zásilky SMS zprávou nebo e-mailem den předem.
Možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail.
V případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)

Prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení.

Dobírku uhradíte v hotovosti přímo řidiči.
Více na www.dpdprivate.cz

Ochrana osobních údajů:

Chráníme vaše důvěrná data před zneužitím

Provozovatelem obchodu www.mr-white.cz je společnost Chlapíci,s.r.o. se sídlem: Alešova 2414/23, Plzeň, 301 00, IČO: 29156424, DIČ: CZ 29156424. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C., vložka 27398.

Provozovatel je registrovaný správce pro ochranu osobních údajů. Jako zpracovatel osobních údajů s daty nakládá dle znění Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Vaše data uvedená při zakoupení zboží (bydliště, fakturační adresa, telefon, email) shromažďujeme výhradně z důvodů zkvalitňování služeb. Žádné z těchto dat není předáváno třetím stranám s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk a přepravu zboží. Jedná se o přepravce DPD a Českou poštu.

Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečena proti zneužití. Data jsou uchovávána na zálohovaných serverech v majetku společnosti, které nejsou sdíleny s aplikacemi třetích osob. Provozovatel Chlapíci, s.r.o. je ve smyslu § 5 odst. 5 zák. o ochraně osobních údajů oprávněna za účelem nabízení obchodu a služeb subjektu údajů jako správce jeho osobních údajů získaných v souvislosti se svojí činností použít jeho jméno, příjmení a adresu.

Veškeré osobní údaje je možno na písemnou žádost zákazníka vymazat z databáze. Správce osobních údajů poté nesmí dále uvedené údaje zpracovávat.

Jakmile se stanete zákazníkem internetového obchodu Mr.White, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o vás a vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů, jak je uvedeno výše.

Obchodní podmínky