Jak si správně bělit zuby

Bělte si zuby bez rizika, je to možné.

V obchodech jistě nacházíte mnoho zubních past s bělícími účinky. Obsahují jemný brusný prášek z vápence. Při čištění zubů tak zároveň obrušujete zubní usazeniny. Zuby ale příliš nevybělíte, rozdíl je nepatrný.

Na trhu jsou stále nebezpečné přípravky na bělení zubní skloviny.
Dnem 31.10.2012 vstoupila v platnost nová vyhláška č. 244/2012 MZ ČR, která upravuje maximální povolenou hranici peroxidu vodíku, karbamid peroxidu nebo peroxidu zinečnatého a to na 0,1% přítomného nebo uvolněného.

Někteří prodejci porušují zákon a stále nabízejí bělící přípravky s obsahem karbamid peroxidu nebo peroxidu vodíku vyšším než maximální povolené množství 0,1%. Do bělících gelů přidávájí 5 až 35% koncentraci peroxidu!!! Při nesprávném použití bělícího gelu může dojít k trvalému poškození dásní nebo zubní skloviny. Proto se vždy raději poraďte se svým zubním lékařem nebo dentistou nebo se důrazně zeptejte prodejce, je-li jeho přípravek v souladu se zákonem.

Mr. White ZERO uvádí výsledky bělení viditelné už po prvních 12 dnech, a to až o 5 odstínů. Tato bělící sada je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012 a podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS.

Zářivě bílé zuby nevydrží pořád
Bělost zubů ovlivňuje několik faktorů. Jedním z nich je vaše genetická výbava, každý má zuby s jiným odstínem. Bělení zubů projasní váš úsměv zhruba o 5 odstínů. Pokud by vám to nestačilo, musíte aplikaci opakovat. Bělejší zuby vám vydrží 6 až 12 měsíců, záleží na způsobu bělení a také vaší životosprávě.
Co nejvíce byste se měli vyvarovat barvičů – červeného vína, černého čaje, borůvek, čokolády, kávy a hlavně kouření. A to především v nejbližších týdnech po bělení zubů. To totiž není ještě zubní sklovina zcela zacelená a snáze absorbuje barvící látky.

Bělící sada Mr.White ZERO je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012 a podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS. Mr. White ZERO je BEZ obsahu škodlivých látek jako je peroxidu vodíku, karbamid peroxid nebo peroxid zinečnatý, které poškozují zubní sklovinu nebo trvale narušují dásně.

Objednete si bělící sadu Mr.White ZERO ještě dnes.

-----------------------------------------

Související články:

Příčiny žlutých zubů
Bělení zubů doma nebo u lékaře
Bílé zuby dodávají sebevědomí
Dentální hygiena, první krok k úspěchu