Bělení zubů doma nebo u lékaře?

Už jste se rozhodli a chcete své blízké oslnit zářivě bílým úsměvem? Pokud máte své zuby v pořádku, pusťte se do toho, mějte bělostné zuby. Teď už jen zbývá zvolit pro vás nejlepší metodu bělení zubů.

Stomatolog nebo bělení doma?

První možností, jak se bělostí zubů přiblížit legendám stříbrného plátna, je návštěva stomatologa. S ním můžete konzultovat své přání. Buď vám vyhoví přímo, nebo vás odkáže na některého ze svých kolegů. Stomatologa zřejmě navštívíte několikrát. Záleží, jaký si přesně domluvíte postup a jak jste na bělost svých zubů nároční. Jedno bělení umožní viditelný výsledek v řádu několika odstínů. Pokud pro vás nebude efekt dostatečný, aplikaci u stomatologa opakujte.

Běžnou metodou je spojení použití karbamidu peroxidu s laserem. Stomatolog bravurně ovládající svoji práci eliminuje nebezpečí podráždění dásní. Může tak použít silnější koncentraci bělící látky, karbamid peroxidu. Do peněženky si připravte tisíce až desítky tisíc korun, podle toho, kolikrát návštěvu u zubaře opakujete.

Pohodlná bělící sada Mr.White ZERO

Třetí variantou je použití bělící sady Mr. Whit ZERO na vybělení zubů. Tato metoda je rychlejší, méně nákladná a stejně efektivní. Bělící tužku s oblibou používají manažerky, realitní agentky nebo modelky, modelové, manažeři, bankéři a další lidé, kteří prostě chtějí vypadat dobře. Ne každá tužka na bělení žlutých zubů je ta správná. Výběr vám usnadní schválení Ministerstvem zdravotnictví ČR. Tuto podmínku byste měli vyžadovat, pakliže vám není zdraví lhostejné.

Bělící sada Mr.White ZERO je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012 a podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS. Mr. White ZERO je BEZ obsahu škodlivých látek jako je peroxidu vodíku, karbamid peroxid nebo peroxid zinečnatý, které poškozují zubní sklovinu nebo trvale narušují dásně.

Objednejte si bělící sadu Mr.White ZERO ještě dnes.

--------------------------------------------------

Související články:

Příčiny žlutých zubů
Bílé zuby dodávají sebevědomí
Dentální hygiena, první krok k úspěchu
Jak si správně bělit zuby