Poradna:

Příčiny žlutých zubů

Bělení zubů doma nebo u lékaře

Bílé zuby dodávají sebevědomí

Dentální hygiena, první krok k úspěchu

Jak si správně bělit zuby

Metody bělení zubů doma.

Zářivě bílý úsměv zvyšuje sebevědomí a je symbolem úspěchu a zdravého životního stylu.  Bílé zuby jsou snem mnoha žen i mužů po celém světě. Sluší totiž každému. Žluté nebo zažloutlé zuby chce mít opravdu jen málokdo. Existuje mnoho „zaručených přípravků“ nebo metod, které vám zuby sice vybělí, jsou ale mnohdy velice nákladné nebo požadovaný efekt není bez rizika. Příkladem jsou bělící zubní pasty. Ty sice dokáží udržet zuby bílé (pokud jsou bílé), ale neumí zuby dále zesvětlit, tedy určitě ne s trvalým efektem. Další variantou je zákrok u stomatologa nebo na klinice. Jedná se o laserovou metodu, pomocí které jsou zuby bílé za cca 90 minut. Tato metoda je ale velice nákladná. Cena jednoho bělení se pohybuje od 5.000 - 20.000,-Kč. Pokud se pak zákrok neopakuje cca po půl roce (záleží na životosprávě) chrup začne opět žloutnout.

Mr.White ZERO je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012 a podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS.
Mr.White
ZERO představuje účinnou a rychlou metodu jak zesvětlit vaše zuby o několik odstínů a to BEZ obsahu peroxidu vodíku, karbamid peroxidu nebo peroxidu zinečnatého.
Mr.White
ZERO je zcela nová bělící sada s maximální sílou bělícího účinku bez nežádoucí přecitlivělosti zubů.
Mr White
ZERO se velice snadno nanáší. Aplikaci zvládne každý. Jedno balení vydrží až na 30 a více použití.

V poměru cena/výkon je Mr.White ZERO nejefektivnější metodou bělení zubů.

graf.JPG

Bělící sada Mr.White ZERO je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012 a podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS. Mr. White ZERO je BEZ obsahu škodlivých látek jako je peroxidu vodíku, karbamid peroxid nebo peroxid zinečnatý, které poškozují zubní sklovinu nebo trvale narušují dásně.

Poznámka:
Před započetím bělení si pozorně přečtěte příbalovou informaci.

Bělení zubů je určené pro osoby se zdravým chrupem (bez krvácení dásní, zubních kazů atd.). Není vhodné pro těhotné ženy a děti mladší 16 let. Pouze pro kosmetické použití.

Složení a návod k použití