Bělení zubů Mr. White ZERO

Projekt Mr. White byl ukončen

Děkujeme všem zákazníkům a obchodním partnerům.

Chalpíci s.r.o.

Bílé zuby bez rizika

Pořiďte si novou sadu na bělení zubů Mr. White ZERO obsahující unikátní bělící gel (2x) bez obsahu peroxidu (neleptá zubní sklovinu / Dánská receptura), modré studené světlo reagujicí s gelem (podobně jako při ordinačním bělení), vzorník odstínů zubní skloviny a návod k použití.  Bělící sada Mr. White ZERO

Ukázkové video

Bezpečné bělené zubní skloviny pomocí bělícího setu Mr. White ZERO je v souladu s novou vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 244/2012, kterou se mění vyhláška č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky, ve znění pozdějších předpisů. Bělení zubů Mr. White ZERO podléhá nové směrnici EU 2011/84/EHS, kterou se mění směrnice 76/768/EHS týkající se kosmetických prostředků, kdy veškeré volně dostupné prostředky pro ústní hygienu včetně ústní vody, zubní pasty a výrobky na bělení nebo na do vybělení zubní skloviny  nesmí obsahovat vyšší množství přítomného peroxidu vodíku, karbamid peroxidu nebo peroxidu zinečnatého vyšší než 0,1% přítomného nebo uvolněného.

Mr. White ZERO je vyráběn v Dánsku, neobsahuje peroxidu vodíku, karbamid peroxid nebo peroxid zinečnatý a je tak zcela uzpůsoben novým nařízení Evropské komise v návaznosti na výše uvedené změny vyhlášek platné od 31.10.2012

Mr. White ZERO je svým složením přizpůsoben přísným kontrolám ze strany EU, podléhá nejnovějším vyhláškám a nařízením a zároveň má maximální bělící účinky, kterých lze dosáhnout při bělení zubů BEZ obsahu škodlivých látek jako je peroxidu vodíku, karbamid peroxid nebo peroxid zinečnatý, které poškozují zubní sklovinu nebo dásně.

Mr. White ZERO
je při 0% obsahu peroxidu 100% bezpečný a šetrný k vašim zubům. 

Při pravidelném používání poznáte změnu po 12 dnech v bělosti zubů až o 5 odstínů. Použití pera Mr. White ZERO doporučují také stomatologové. Při bezperoxidovém postupu bělení zubní skloviny používají stejnou bělící látku, kterou pero obsahuje Mr. White ZERO.

Složení a návod k použití

Pošlete nám i vy svůj komentář na info@mrwhite.cz a my jej zde po schválení zveřejníme.

Reference z www.zkusenosti.eu

--------------------------------------------------
Související články:

Příčiny žlutých zubů
Bělení zubů doma nebo u lékaře
Bílé zuby dodávají sebevědomí
Dentální hygiena první krok k úspěchu
Jak si správně bělit zuby